Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodní želvy a rybičky

Dobrý den, chtěla se se jen pochlubit. Spousta lidí se tu na to ptala, já také. Riskla jsem to a jsem moc ráda. Je to nádherné, kam se hrabe televize. Video mi sem nejde vložit, tak alespoň fotky. :-)

Já bych řekla, že žere jen ty slabší kusy. Jsou tam už 14 dní, snědla 4 (1 neonku a 3 tetry) a to za 2 dny, od té doby je jich pořád stejně. Jsem na to připravená, přeci jen je to dravec. Jsou nádherné, želvičky i rybky. Dokážu se na ně pořád koukat. Nádhera. Vlastně jsem se je tam rozhodla dát kvůli té malinké želvičce, velká potvůrka jí pořád strašila.

Jj, přesně jak píšeš, ještě jsou good rostlinky, ale vždy je to o kombinaci zvířat. U klapavek by v podstatě problém nenastal, to nejsou lovící plavci, tyhle želvy to ale vychytaj... tyhle potvory se mi naučili na souš chodit pro suchozemský šneky, ty velký zahradní a žrali je tak, že počkali až vyleze, drapli ho za hlavu a vytáhli z ulity. Nedali jenom švába, ten se jim schoval pod vodou pod kamenem hajzlík, vzduch si nesl pod krovkama a mě skoro trefil šlak jak jsem to viděl :D

Jinak bych tipl že ty rybičky chcípaj spíš na lehkou otravu, ryby končí všude stejně takže když tam je filtr, řekl bych že voda je průzračná, želva je vpoho, dejchá vzduch, ale rybičky se přidusí na sračkách ve vodě. To je ale good indikátor svinstva ve vodě zase na druhou stranu :D

Breptale, dovolil bych si oponovat. Nepodceňujte klapavky! U klapavek mám živorodky a panceřničky. Živorodky průběžně mizejí, naštěstí se zbylé stačí rozmnožovat a obohacují tak jídelníček klapavek. Je zajímavé, že panceřníčci jsou pořád původní.