Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gurmánský víkend 2014

[564t.jpg]

Rok se s rokem sešel a já mám tu čest Vás pozvat na unikátní kulatý ročník akce proslulé jako Gurmánský víkend. Asi nikdo z nás před lety netušil, že to, co vzniklo jako nápad cestou z burzy, se vyvine v podobně velkou akci, která se dožije pěti let.

Na co se můžete letos těšit?

Vědomi si významu kulatých narozenin naší vaší akce jsme se rozhodli pro pár novinek, které zařadíme do programu. Rovněř jsme si vzali poučení ze zpětné vazby minulých ročníků a spoustu věcí organizačně vychytali. Takže pojďme na souhrn.

Kde se akce koná?

Místo je tradiční, táborová základna YMCA ve Veverské Bitýšce u Brna. Táborová základna disponuje několika chatami s postelemi a vytápěním, dále pak fůrou chatek bez topení. Vzhledem k termínu ale nebude topení potřeba ;-). Samozřejmostí je vybavená kuchyň, sprchy s teplou vodou a sociálky. Náhled základny si můžete prohlédnout na www.ymca.cz.
Na základnu se dostanete viz. mapa níže.
[mapafa.jpg]

Jaký je program?

V pátek od 16:00 možný příjezd, následné ubytování, volná zábava.
Každý přijduvší dostane welcome drink namíchaný mnou, míchačem z nejpovolanějších (jeden rok jsem vymaloval pinacoladou půl kuchyně :-D). Než ho vysosáte, seznámíme vás s chodem základny atd. Ideální zejména pro nováčky.

Cca 20:00 oficiální zahájení, první překvapení.
Volný program.
00:00 půlnoční překvapení

V sobotu spánek dle chuti a potřeby.

Přes den volný program, pokec, lodičky, volejbal, výlet na Veveří nebo k přehradě, možností je mrak.
Ve 20:00 přednášky.

ZOO Londýn – pořadatelé
(další přednášky upřesníme – kdo se přihlásí s přednáškou, má poplatek za akci pouze 500,- Kč).

V neděli odjezd do 14:00, po úklidu základny. Pro ty, kddož přežijí až sem, máme připraveno něco na cestu a je to, jak nečekané, překvapení ;-).

Jídelníček, aneb co jsme pro vás připravili:

Pátek
večeře – pštrosí guláš
druhá večeře – ze života hmyzu

Sobota
snídaně – česnečka :-D
oběd – pečená kolena, vepřové steaky, filetové překvapení
večeře – pštrosí steak, hlodavčí chod

Přes den bude k dispozici další z překvapení, tentokrát z pekařského soudku ;-)

Neděle
co dům dal...

Pivo budou Svijany. Nealko zajištěno. Víno a tvrdý alkohol si musí každý dovézt sám.

Co s sebou?

Spacák, oblečení do lesa, pochutiny dle výběru, nejsou li uvedeny v seznamu (kafe, čaj, pečivo samozřejmě bude). Jestli půjdete s Františkem na lodičku, tak náhradní oblečení. A dobrou náladu.

Jak se přihlásit, cena?

Cena za účast je 950,- Kč. Za tuto částku vás napojíme, nakrmíme, ubytujeme, pobavíme a vrátíme v lepším stavcu než předtím :-). Přihlášky mi pište na mail j.markel@centrum.cz, tam vám sdělím číslo účtu atd. Platí se předem 600,- Kč záloha, doplatek na místě v hotovosti. Lze zaplatit předem i celou částku.

Registrace je možná nejpozději do 20.4.2014 nebo do naplnění kapacity 30 osob.

Peace.

Tak kurna lidi,kdo se ještě přihlásí???Já se tady potím nad soutěží-kecám,ještě jsem nezačal-a vy nic...Já jedu až z Liberce,300 km,a místní moraváci se budou válet v pelechu?Koukejte se zvednout a přihlásit se...Máte super akci skoro za barákem,tak to koukejte využít...

Tak, platby už se hrnou, bude nás nakonec tak akorát ;-). Pro snazší orientaci těm, co ještě neplatili:
č.ú. 1632806023/0800 - do poznámky uveďte jméno, ať v tom mám jasno.

Díkes a za 14 dní osobně ;-)

Ahoj, jelikož odpadli další lidi, rozhodl jsem se Gurmán v tomto termínu zrušit. Evidentně spoustě z vás nevyhovuje a ani pro mě s Cheertem nemá smysl organizovat párty pro pár lidí.
Omlouvám se všem, kteří chtěli přijet a těm, kteří poslali peníze, je samozřejmě pošlu obratem zpět.

Myslím, že bude efektivnější oslavit pátý ročník v podzimním termínu (ono to všechno taky na podzim začalo ;-)).

Díky za pochopení.

Je to škoda a souhlas s Františkem, lidi se tu na TP ptají stále na stejný věci a přitom se za víkend na akci dozví daleko víc a mají se na koho obrátit ;-) ..jen doufám, že se na to nevybodnete a budete pokračovat dál..na podzim se budu těšit ;-)
Do podzimu času dost, ale zkus vyhodit termín trochu dopředu..no, i když lidi budou chtít přijet, stačí fakt chvilka..

Kristyna bude prvni, ci druhej vikend v Zari. Minulej pokus jeste o srpen, sice dopadl celkem dobre, ale dame prednost tomu byt sami v arealu a mit o neco levnejsi chatky. Ten vikend v zari bude tak, aby se nekryl s Hammem. To je jedina podminka. Takze opakuju prvni, ci druhej vikend. Skoda ze GV nevyslo, ale holt lidi dve akce po sobe nedaji.

Tak bohužel musím stoprocentně odhlásit účast na všech žracích akcích... Nedoplatek za teplo - 16 000 Kč, přesměroval veškeré mé plány a nemám teď na jiné výdaje, tímto se omlouvám především Aruthovi neboť mu vypadla jedna velmi kvalitní přednáška :-D Takže sorry, chlapci, snad příště bude lepší konstalace...

WTF? včera jsem poslala peníze, taky jsem si to mohla nejdřív přečíst :-/.
Pánové ... na podzim by možná bylo fajn dát všechno (ohlášení akce, podrobnosti, rozhodnutí, jestli bude nebo ne) o něco dříve :-/. Grrr ...
Nedá se svítit holt no :-(
Arutho .... stále mi dlužíš toho panáka, jsem zvědavá, jak to vyřešíš!