Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium pro krajty královské

Dobrý den, po delším rozmýšlení jsem se rozhodl o pořízení další krajty královské, což pro mě znamená postavení nového terária a mám dotaz co se týče pozadí,které chci kombinované...polovina skála a druhá půlka nějaká pěkná tapeta s džunglí, která bude doplněna větvemi a listy ..ale právě s tapetou je problém nemám sní žádné zkušenosti, proto žádám o radu jakým tapetám se vyhnout(materiál) a jaké lepidlo nejlépe použít? aby bylo ekologicky nezávadné a odolalo teplu vlhku a mělo přiměřenou životnost abych každý týden neobnovoval nátěr. Děkuji za odpovědi s pozdravem Petr
[mod]Změna předmětu, původně: Teraárium pro krajty královské (cejna)[/mod]

Dekuji za odpovedi, urcite se po necem takovem podivam na terarium mam cas do zari takze si na nem dam poradne zalezet navic to neni prvni terarium ktere budu stavet takze mouchy z prvniho tera.. uz nezopakuju :-D ale ale ty tapety mi nedali spat takze jsem se chtel ujistit ze to bude bez problemu :-)