Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto krmeni

dobry den slysel jsem ze se hadum davaji i freky jako zmena v jidelnicku je to pravda? mate nekdo s tim zkusenost? kamarad z velkochovu my nabydnul ze my da nechovni kusi tak nevim jesli je mam prijmout pro moji krajtu dekuju za odppoved

::)Jakupe, jestli si tu ze všech neděláš akorát srandu a tenhle psanej projev je u tebe standard, tak to je na tom českej národ fakt hodně špatně...
Fretka je šelma, co se brání určitě obstojněji, než hlodavec. Osobně bych nevymýšlela ptákoviny a vyprdla se na to...
Ps.: Jdi si trollit někam, kde je na to někdo zvědavej...

Zdravím a mám dotaz.
Máme doma taky mazánka - je to 15 letý Hroznýšovec Duhový a donedávna bylo vše ok. Teď mi ale už po druhé nechytil potkana. Poprvé jsme potkana vyndali a máme ho na chov, teď po svlečení si had opět potkana nechytil, vypadá to- jako když ho nevidí. Je to možné??? Máme hada již 8 let a dřív se nám to nikdy nestalo. Děkuji za radu. Mám o něj strach.:-)