Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočičínská strava

Dobrý večer dnes jsme si na tera trhu pořídili párek agam kočičínských před tím jsem si už toho hodně četla o chovu a vše co k nim patří abychom věděli jak o ně pečovat ale co bych ještě přesně potřebovala vědět je jakou přesně mohou jíst zeleninu a ovoce abych jim nějak neuškodila předem děkuji

jojo to já vím že to moc nejedí samozřejmě jim dávám sarančata kobylky cvrčky šváby vše možný i s vitaminama ale abych jim jednou za čas dala i něco jiného navíc ne místo hmyzu to bylo myšleno třeba to ovoce nebo nebo zeleninu či co jsme ted četla ty květy vim že to moc nechtějí ale některým to chutná tak když to budu chtít vyzkoušet abych jim nedala něco co by jim ublížilo .ale jinak děkuji za odpovědi

vim že mu to asi nic moc nedá já jsem to chtěla vědět hlavně ze zvědavosti a s tim kdybych jim něco chtěla zkusit dát tak aby to dokázaly třeba strávit nebo tak spíš abych jim nějak nezavařila..jinak včera jsem zkusila dát kousek jahody a snědli ji :D děkuji za rady :) ;)