Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubace gekončíku

Zdravím, mám vajíčka gekončíku v substrátu vermikulit a chtěl bych poradit jestli udržovat substrát stále vlhký nebo stačí jen jak si nasál vodu před vložením do inkubátoru? Moc díky za každou pomoc

to záleží na tom, jak moc ti tam ten vermikulit vysychá (v závislosti na typu inkubátoru, perforaci krabiček atd) Pro Eublíky by měl být vermikulit pořád stejně vlhký jako na začátku inkubace, takže pokud vysychá, tak dovlhčovat, pokud nevysychá, tak ne.