Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárko pro Leguána

CHci se zeptat jestli musí mít leguán zasklené terárium,už sem viděl že přední stěna byla z něakého pletiva nebo něčeho podobného...pokud to může být má to nějaké nevýhody nebo cokoliv,děkuji za radu ;)

Jedna z velkých nevýhod je, že se špatně udržuje vlhkost a druhá je teplota, přes léto by to nějak nevadilo, ale v zimě hrozí nějaký průvan..být to může, ale nejspíš to bude těžší na udržení podmínek, třeba mi to někdo vyvrátí, nemám s tím zkušenosti, jen tlůmočím jednoho chovatele, já mám zaskleno..

napriklad ja mam terarko normalne zasklene ale mam ho stale otvorene vlhkost som nikdy nijak nesriesil legosa rosim dvakrat denne a je to uplna pohoda. Legos sa mi nastavil tak ze kazdy den medzi 10-11 hodinou zlezie na dno tam urobi svoli potrebu a ide von na prechadzku. jeho teritorium je cela moja izba. Okolo 15-16 hodiny sa sam vrati pod vybojku sa nahriat a von uz nejde. Zatvaratelne terarko je nutnost lebo co urobis ked budes potrebovat na par dni odist?? Tak ho zavres a mas pokoj