Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aquatera Olomouc 3.5.

Tak kdo jede a co veze?? :-D

Sháním nějké gekony, chamíky, ještěrky, kryplíky na zkrmení..dál Podarcis siculus (mladé i chovné)..
Vzal bych i chovnou skupinu Eublepharis macularius a pár kusů Lepidodactylus lugubris ;-)

Nabídnout můžu 1,1 L. g. californae NZ12 samice klasik, samec high white

Prišpendlené do 3.5.2014 (reklama) (lucifer)
Je po, tak odšpendluju. ;-)(lucifer)

No jenže já budu mít plný auto terárek....Mě šlo jen o toho šoféra,protože já nemám papíry....Ale hlavně mi teda vysvětli,proč nabízíš na burze zvířata,když budeš o 150 kiláků jinde....Trochu mi to hlava nebere...

Jo,já si to tak myslel...Ale vzhledem k tomu,že mě ty burzy živí,tak tam mám stoly...Jít se jen podívat na burzu,když jsem tak na sedmy měsíčně,by mě přišlo trochu ůchylný....Já už po stolech nekoukám pomalu ani v Praze...Ne,vážně,dávám si zákaz,protože se mi domu už fakt nic nevejde....

Doufam, ze tam budou nejaci pekni gekoncici. Nevyznam se v tech názvech, ale chtěl bych asi 3 samicky a kazdou jiné barvy. Jednu krasne oranzovou, jednu strakatou a jednu s cervenyma očima. Ještě vůbec netusim co je lepsi poridit jestli male nebo dospele.. Taky svaby na zalozeni chovu a asi i nejakeho sklípkana co je aspoň trosku aktivnejsi nez rosea. :-)

Tak co jsem chtěl mam. 3 gekonciky, nejakej ukryt, krmeni a malého sklípkana. Ale jinak dost slabota. To jsem si myslel, jakej tam nebude vyber hlavne tech gekonciku a nakonec tam byla jen jedna prodejkyne se stolkem gekonciku a jinak nic moc.. Taky ti sklipkani skoro zadnej vyber...

Za mě spokojenost, co jsem měl předem domluveno klaplo, nebyl tam tentokrát takový nával čumilů a co se týká výběru zvířat, byl zhruba stejný jako jindy, jen trochu víc jemeňáků (asi úrodný rok :-)), dokonce i pardáli a slušný výběr Phelsum. Nové prostory jsou o moc lepší, než na polytechnice.