Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agama vousaté odmíta stravu

Dobrý den potřebuji poradit mam samečka agamky vousaté.Má 8měsíců terárko 120x60x40 teplota od 25 do 40 stupňů má UVA i UVB zářivky ale najednou mi přestal jíst cvrčky už třetí den mic nesnedl krom včeejška pár lístků rukoly.I stolici nemá tak jako dřív předtím mě "krásné" dlouhé kakánky ale ted co tři dny takové hlenité kypky.Je apatický leží v koutě pod rostlinkama a nemá o nic zájem...Dřív mi i hodně hrabal v terárku písek a připadalo mi že je až nepříčetný.Možná je to i tím že je pod ním v druhém terárku samička.Prosím poraďte mám o nej docela i strach aby neuhynul

Posli foto tera a agamy. Jedna foto je za 1000 slov - moze byt napr. malo svetla.
Ostatne 3 dni je nic. Samica pred znaskou nezere aj 2 tyzdne. A ak zozral len rukolu, tak aj exkrementy budu vyzerat inak ako po zivocisnej potrave. Skus mu pripadne ponuknut nejakeho zophobasa alebo saranca.