Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčínská

Poradíte prosím s jakými jinými druhy ještěrů se snese agama kočičínská? Chceme si pořídit další přírůstek do teraria a nevíme s čím se snese. Děkuji za rady:)
Změna předmětu, původně: Agama kočičínská (Radar14)

loading...

Terárko máme 80x45x50..ale budeme předělávat na velké terárium ...Můj známý choval agamu fousatou a chameleona v jednom teráriu a byli to největší "kamarádi". Tak jsme přemýšleli o dalším přírůstku.. dokud je agama malá a může si ještě zvyknout.

::) Ježkovo voči, tak to museli být oba dva v sedmém nebi... :-/ Nehledě na to, že oběma v jednom teráriu naprosto nejste schopna zajistit adekvátní teplotní podmínky. Ale z nějakého důvodu pochybuji, že uznáte, že to je zhovadilost... Známému můžete vyřídit, že není chovatel, ale adept na chovance! ]:(