Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení k chameleonovi

Dobrý den,
vím, že je tu už hodně takových dotazů, ale už jsem z toho zmatená. Mám terárim 100x50x42. A nevím jaké světlení. Bude stačit Žárovka EXO TERRA Reptile UVB150 (26W) a Žárovka Day Glo 40W.
Moc děkuji za předem za odpověď a radu.

urcite to bude chtit dosvitit zarivkou... vybral bych budto sylvaniaa activa.. nebo narva biovital.. ja mam na tera siroke 55cm 18w t8 biovitalku.. samorzejme to chce osvetlovaci teleso s reflektorem.. jinak reptiglo je lepsi 5.0(nyní 100).. dayglo vyhor a kus si za 40kč osram 40w r80

Moc děkuji za rady, žárovky nakoupeny i zářivka.
Ještě bych měla jeden dotaz, koupila jsem použitý terárium a jsou tam tam pěkně navrtaný větve a nevím zda je tam mám nechat nebo vyměnit. fakt se mi líbí, ale pokud by to vadilo, tak je vyměním. Jinak už je to teda vše :-)