Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alergie u morčat

Ahoj, moje morčátko má nejspíš alergii na piliny, všimla jsem si to až ted, tak jsem mu vyměnila podestýlku. Ale jak ho svěděla pokožka, škrabkal se docela dost a ma od toho škrábání stroubky na tělíčku. K veterinářovi jít zatím nechci, ale potřebuji jen poradit nějaký mastičky, koupele či podobně volně prodejné v lékárně na sklidnění a vyléčení ranek. Děkuji

No podstatné asi je, že to může být prakticky cokoliv. Alergie, plíseň, svrab, všenky či jiní parazité. Nejdřív bych zjistila u veta příčinu než se pustím do nějakých koupelí a mastí. Jen si zjisti aby na té konkrétní veterině měli odborníka na malé savce.