Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had do páru ke L.g. californiae

Dobrý den,
Procházela jsem několik diskuzí ohledně chovu korálovek v páru, či ne, a tak prosím o vaše zkušenosti. Kdybych svojí samici cca 50cm koupila samce s podobnou délkou, sežrali by se :D ? Narazila jsem na pěkného samce albína silnici a chtěla bych ho do páru. Žiju s rodiči a ti mi už další terárka nechtějí povolit. Děkuju za odpověď.

ps: to je moje kráska
http://tera.poradna.net/file/view/18277-p1140777-j pg
[mod]Změna předmětu, původně: Had do páru ke L.G. Californiae (cejna)[/mod]

Děkuju za odpovědi :-)
Naše samice má se žraním docela problém. Kolikrát to vypadá, že se víc bojí ona, než ta myš. Buď o ní nemá zájem, nebo do ní jen hlavou ťukne a zase si to odplazí do úkrytu. Tak jsem ji začala krmit v prázdném teráriu. Je ještě malá, tak snad z toho vyroste :-) ale kamarády by snad žrát nemusela. To by byl pěkně drahej oběd :-D