Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Páření hadů:

V současnosti se mi páří cerastesky a už jsou spojený bez přestávky cca 28 hodin! Máte někdo zkušenost s takto časově dlouhém páření u hadů? Nějak se mi to už zdá poměrně dlouhý:-/. Předem díky za rady, popř. názory.

Tak samosebou že je vkuse nepozoruju. Ale protože jsem z toho dost nervozní, v podstatě můžu říct, že na ně chodíme ,,čučet" cca po 1 hodině (krom noci, kdy nebyly pod kontrolou od 1,00 do 4,00 hod.). Prostě vedle sebe leží nehnutě se zvednutými ocasy, se zasunutým hemipenisem a za celou dobu (nyní už 30 hodin!) se takřka nehnuly z místa. Ikdyby docházelo k přerušování (což nevylučuji), nechce se mi věřit že bych je nacházel stále ve stejné poloze.
Tak nějak z vlastní zkušenosti můžu říct, že už jsem nějaký to páření u různých druhů hadů pozoroval, ale z tohohle mám tak trošku smíšené pocity.