Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hnízdění ptactva na balkóně

Zdravím, nevím jestli to patří do terária přímo, ale chtěl bych se zeptat jestli tady někdo nemá zkušenosti s chováním ptáků. Chtěl bych zkusit chovat ptáky na balkoně, ale nevím jak nato. Nemyslím takové ty cizokrajné ptáky jako třeba papoušky, ale normální ptáky co lítají u nás. Zkoušel sem to tak, že sem jim udělal takovou budku z umělohmotové nádoby od primalexu, nasypal sem tam zrní a musli, a vždycky to dopadlo tak, že to sezobali, ale nikdy si tam neudělali hnízdo. Co dělám špatně? díky všem za rady
Změna předmětu, původně: Ptáci (Aurifer)

Jaké povolení? Jako na zbudování budky na balkoně? To ani nevím. Tak třeba holuby, vrabce, kosy...
Já už sem je tak vlastně jednou choval, tenkrát si u mně udělali hnízdo v takovém tom okýnku co je ve spíži, když sem z něj sundal tu mřížku zvenku.
Pak se ale našlo pár blbců, co náš barák nechali zateplit a dali tam nový mřížky, tak tam ti ptáci od tý doby nemůžou.
Tak bych to chtěl zkusit na balkoně. Ale teď na balkoně se jim nechce zahnízdit a nemůžu přijít nato proč.

::)To, že uděláte ptákům budku, z vás nedělá chovatele. Když si uděláte za oknem krmítko, tak ty ptáky taky nechováte... když něco chovám, tak to vlastním. Kosák vám přece nebude hnízdit na balkoně v kyblíku...vždyť to, co jste vyjmenoval, nemá logicky stejné nároky na hnízdění.

Tak já chovám třeba doma i pavouky, konkrétně třesavky v bytě, a pokoutníky ve sklepě. Taky je nechovám úmyslně, ale tak trochu mám pocit že je vlastním. Občas jim něco hodím do pavučiny, když mi něco vlítne do bytu. Ale jinak se musí o sebe postarat sami :)