Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firma The tortoise farm

www.tortoisfarm.com
Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenosti s touto firmou? Je seriózní? Mají inzerce na terraristik.com, kde jsou uvedeni jako češi a sídlo podle mapy mají na Václavském náměstí, což mi přijde velmi nepravděpodobné, nemluví česky a nemají uvedené tel. číslo, pouze e-mail. Jejich zvířata pocházejí z importu, nebo odchovy?
Děkuji.

Zkušenosti nemám, nicméně na Václavském náměstí by ho to neuživilo a pokud by dělal tydle odchovy, byl by típek v povědomí. Pokud záměrně někdo uvádí jinou adresu, "zakládá farmu" aniž by ji skutečně měl, šel bych od toho, ale taky se můžu plést...

když se podíváš na seznam, co nabízí, tak tady v ČR na to jaksi chybí klientela. Potenciálních zájemců na to je tu málo. Ten web je zjevně zaměřen na cizince, celkem pochopitelně. takže pokud mluví česky, tak to tam stejně nebudou psát. Napiš jim česky a uvidíš, jak ti odpoví, pokud vůbec.

navíc já teda nechápu význam těhle dotazů- když od někoho něco chci, tak se s nim domluvim a zajedu si tam, nebo si zvířata nechám přivézt tím dotyčným na burzu. A když jsou dobrá, tak do nich jdu. a když se mi něco nezdá, tak se na to vybodnu.