Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem III. Podzimní sraz Teraporadny a přátel teraristiky – Kristýna 2014

III. Podzimní sraz Teraporadny a přátel teraristiky – Kristýna 2014

Vážení přátelé, návštěvníci teraporadny, kamarádi,
dovolujeme si vás pozvat na další sraz teraporadny, který se již tradičně uskuteční v libereckém kraji, přímo na hranicích třech států, v rekreačním areálu zatopeného lomu Kristýna u Hrádku nad Nisou o víkendu 29.-31.srpna 2014.

Ubytování bude zařízeno v chatkách a společenské místnosti, ve které proběhnou i přednášky.

Předpokládaný program:
Pátek:
- v odpoledních až večerních hodinách příjezd všech účastníků.
- Ubytování, rozdělení chatek, zabrání postelí ve společné místnosti.
- Seznámení a nezávazný pokec mezi návštěvníky srazu.
- Posezení u ohně, popíjení, opékání kvalitních uzenin apod.

Neexistuje žádné omezení, takže tento program se může volně přesunout do dalšího dne...

Sobota:
- Pozvolné probouzení z komatů.
- Snídaně. Na základě návrhů některých účastníků z minulých let jsme se rozhodli zařadit soutěž o nejlepší zelňačku. Hotovou polévku si každý soutěžící přiveze sám. Ta se v sobotu ráno ohřeje a porota složená ze všech účastníků akce spravedlivě určí vítěze, který tím pádem získá nějakou pěknou věcnou cenu. Pravděpodobně láhev alkoholu. V případě malého či žádného počtu soutěžících se plynule přejde k náhradnímu plánu, což bude česnečka (nebo jiná polévka) z produkce pořadatelů.
- Volná zábava. Například koupání, plážový volejbal, výlety po okolí, pokec a prostě všemožné blbosti, které někdo vymyslí. Po dotazech z minulých let upozorňujeme, že hry za použití střelných, bodných a sečných zbraní nebudou pořadateli podporovány. A pokud se uskuteční tak jen na vlastní nebezpečí….
- Odpoledne až večer pečení vepřové kýty a produkce kvalitních a přednášek.
- Volná zábava a odborné debaty do ranních hodin….

Neděle:
- Úklid a odevzdání chatek
- Dopíjení a dojídání zbytků
- Rozloučení a odjezd domů.

Program samozřejmě může být na základě vašich podnětů téměř libovolně upraven.

V ceně 900Kč/osoba je zahrnuto ubytování v chatkách, točené pivo a základní nealkoholické nápoje, pečené maso, buřty a klobásy. Letos se můžete mimojiné těšit opět na vynikající Viperovo thajskou polévku, tataráček, gulášek a i nějaké to kulinářské překvapení k přednáškám. Budeme samozřejmě velmi rádi, pokud přivezete i něco ze zdrojů vlastních, jako třeba chilli papričky z vlastní zahrádky a produkty z nich, tvrdý alkohol apod.
Opět zajistíme dvě pípy pro točení piva. Piva tradičně budou dva druhy a to Svijany 11° a Kocour (druh dle momentální nabídky pivovaru Kocour). V ceně za sraz je zahrnut jeden sud Svijan a jeden sud Kocoura. Případně je možné operativně zajistit další sud Svijan, který se ale už bude muset doplatit.

Dodáváme, že akce je určená pro všechny chovatele bez rozdílu věku, pohlaví a chovatelských zkušeností. Podmínkou je jen chuť se bavit, smysl pro humor….Ani naprostý začátečník se nemusí obávat přijet. Naopak, při pečlivém naslouchání zkušeným chovatelům se může za víkend dovědět mnoho zajímavých informací a zkušeností z chovu jedovatých i nejedovatých plazů…

Přihlásit se můžete na e-mailech Reinhardblue@gmail.com a grottau@email.cz nebo pomocí SZ či FB.
Konečný termín přihlášek je 20.8.2014. V opravdu velice vyjímečných případech je možnost přihlásit se i déle s placením na místě.
Zároveň s přihláškou vás prosíme o zaslání celé částky (900kč) na uvedené číslo účtu 198464889/0600
Do zprávy pro příjemce prosím napište "Sraz TP a své jméno (nick)
Prosíme v přihlášce vždy uveďte, kolik Vás bude a kolik posíláte. Děkujeme.
Rádi uvítáme i lidi, kteří se nepohybují na TP. Takže si s sebou můžete vzít svou drahou polovičku nebo kamaráda.

Přednášející má účast, stejně jako loni, zdarma.
S sebou si vezměte spacáky, půllitry, dobrou náladu a kdo bude chtít, může si vzít i své čtyřnohé psí potvory .

Těšíme se na setkání s vámi a příjemně strávený víkend
Cejna a Radar
-------------------------------------------------- ------------------------------------------------

Predbezny seznam lidu..

1. Cejna (zaplaceno)
2. Radar (zaplaceno)
3. Aurifer (zaplaceno)
4-5. Danio&Daniela (zaplaceno)
6. Jan Lauermann (prednaska mrdnik) :D
7. Macrops (zaplaceno)
8. Anicka 42 (zaplaceno)
9 Lachesis (prednaska)
10. Bogushak (prednaska-zemezmije)
11.Lukas B.
12-13. Viper&Reza
14. Drobek
15-17.Kraken&spol.
18.BlackFlame (zaplaceno)
20. Bandor
21. strastav
22 zeluco (zaplaceno )
23. Dumerilák (zaplaceno)
24.Jan Lehky
25.Anakonda (zaplaceno)
26. Bulvic (zaplaceno)
27.Coleopter274
28. Kamzi
29.Jeef (zaplaceno)

loading...

Milý Jane Lauermanne, žádné detaily ze svého života ti nezdělím, tak jsem tedy zvědav na tvou přednášku......................................... .................................................. ..............Jinak se na tebe těším a nevím komu tykáš ty masko........:-D

Přeji dobrý večer, rádi by jsme se s kamarádem také zúčastnili. Jediný problém se zde však jeví cesta, jelikož je to na místo srazu od nás něco okolo 180km..:/ Proto nás napadlo, poptat se zde, jestli se někdo z okolí Pardubic nehodlá také zúčastnil a nepřibral by nás sebou do auta. Na benzín by jsme samozřejmě přispěli.

Tak jsem se byl v pondělí podívat na Kristýně,a jedním slovem NáDHERA....Absolutně narváno,krásné písčité pláže,okolí uklizené....Dělám,jako bych to tam neznal,ale trocha reklamy neuškodí....Jo a závěrem,už konečně otevřeli rychlostku na Hrádek,tak je cesta tak o čtvrt hodky kratší!!!!

Zdravim, těch 900,-/osoba je za celý pobyt programu? nebo za den? koukal jsem na ceník a tam vychází ceny jinak? to máte nějakou množstevní slevu?

Docela o tom s rodinou přemýšlíme-zajímavý program, lokalita...jsme z chrudimska takže i relativně blízko v neznámých končinách.

Edit: ještě by mě docela zajímalo zda se hodí přivézt si 8mi měsíční dceru?jestli to tsm nebude nějaká velká divočina a je nutný být aspoň v chatce.

To je cena za celej vikend. Mame to osefovany. Sila je v poctu... Deset lidi bude spat ve spolecenske mistnosti, kde je samozrejme deset posteli. Zbytek v chatkach, pripadne ve strouze, dle velikosti koma :-D Jestli chcete, tak radi uvitame nove tvare. Myslim ze se tam kazdy rok schazi dobra parta a nikdy nebyl problem.. ;-) Krome nas organizatoru, kteri doufame ze letos poprve treba nahodou nebudem v minusu jako vzdy.. :-D

Edit: Kazdy se napije dle sve chuti a moznosti, k zadnemu nasili nikdy nedoslo.. Ale jestli je vhodne vzit osmimesicni dite,,zalezi ciste na Vas. Ja v tom problem nevidim.. ;-)

tak fajn. dík za info. ještě to doma řádně prodiskutujem ale předběžně s námi počítejte.

účast samozřejmě potvrdíme zasláním peněz-jestli ne tak třeba za rok až bude ratolest starší-(jak je to z děckem, za to se určo teda platí taky, aby to nebylo mínusový, viď?);-)

V případě zájmu můžem někoho nabrat na trase, jen teda když to doma schválíme.

koukám že to jest převážně chlapská záležitost:-D

Já jsem Cejnovi s Radarem psal přihlášku na mail. Jsem z Pardubic, tak bych tě mohl vzít. Mám jen problém, že se nám čubís začala hárat a nevím, jestli pojedeme v plné sestavě i se ženou + psem, nebo jen já. Někde nahoře psal Jeef, že také shání odvoz z okolí Pardubic, takže pokud bych jel sám, mohl bych vás tou naší popelnicí pobrat všechny. Zatím ale nechci nic slibovat, zvlášť když ještě nejsem na seznamu :-[ Uvidíme, jak to s tou naší potvorou chlupatou ještě bude dlouho cvičit a časem si můžeme dát vědět.
Nebo vyrazíme všichni vlakem, vlak+petka houby = spousta zábavy :-D

jo to znám, ta naše čuba tak otravovala že jsem ji musel ač nerad připustit s nějakým Lordem de Ulice.Čivavák se do ní nějak dostat:-[

Hele lidi zatim to vypadá slibně ostatní plány troskotají(v práci mi nechtej dát dovcu a tak) takze to vypadá že fakt vyrazíme za váme, to mi už snad schválej(dovolenou) a beru sebou petici na 12 štěňat(kříženec VOk s ČV) takže kdo chce štěně? někdy kolem dubna?:-D

Jeef: Ahoj, určitě dám vědět. Počítej ale až tak v polovině příštího týdne, aby bylo už jasno. Pojedeš sám, nebo s někým?

kamzl: My máme okolo samé malé ometáky, takže kdybychom ji neohlídali, je možný, že bychom pak doma měli smečku Jorkšírských bulteriérů :-D

Takže mírná aktualizace:
Asi se k některým z vás už doneslo, že akce se otřásala v základech díky mažoretkám školního věku, který nám oficiální cestou vyfoukly obvyklý prostory. Ale jelikož se zase potvrdilo, že štěstí přeje prokrastinujícím, situace se vyřešila sama (jak jinak :-) ) a mažoretky odjedou už v pátek. Takže vše zůstává při starým a cca od 14 hodin už bude kemp připravenej na přivítání prvních komatiků. Krom toho, že bude vše co jsme slíbili, máme ještě menší překvapení v podobě třetího druhu piva...

tak já to teda řeknu..................a je to.....................a je to......................je to jedno z nejlepších piv jaký jsem kdy pil. Možná, že vůbec nejlepší. Tak a teď už víte všichni, co je to za pivo............těšíte se co???? Tak se těšte.:beer:
P.S. Strastav nebude prozrazovat!!!

Tak pro všechny zvědavce-mají to kluci čím dál víc vychytaný,třeba večer při přeháňce se stany u pípy velice hodily...Jinak lidi super,odjížděl jsem v půl desáté a jen jeden lehce podnapilý člověk....Pivo čtrnáctka medová super,svijany taktéž,ale Kocour znovu nezklamal-hnus.....A závěrem,těším se na odpoledne až zase dorazím...Jo a dokonce přes stálou sestavu asi šest nových lidí,a vesměs suprových.....

Chtěl bych za nás poděkovat všem, kdo se účastnili, za skvělou společnost. Obzvláště Radarovi s Cejnou za organizaci a Bogushákovi s Lachym za výborné přednášky. Vážně jsme si takhle strávený víkend, ač terarističtí cucáci, užili. Jenom Toke je z toho nějaká domr.aná :-D

Za me taky diky, akce byla supr.. :-) Koma, jidlo a hlavne vyborna spolecnost a diky novackum, ze se osmelili a dali sanci komatikum. Diky Blackovi za grilovanou zeleninu i maso. Viperovi s Rezkou za pomoc s organizaci a v kuchyni. Se to naaak udelalo. :-D Klukum za prednadsky a doufam ze libilo a bude duvod usporadat dalsi rocnik. :-)
Jeste jednou dik vsem ! :-)

Sorry za Toke, Deny to ma taky vyjeb@ny :-D

Tak nejaké fotky možno :D Asi z 10tich čo mám sme na polovici my dvaja :-D

Inak, super akcia, výborné jedlo (týmto smekám pred kuchármi), slušná kôma, skvelá zábava a pokec. Rok od roka lepšie....

A nedá mi nespomenúť, že po volbe nového prezidenta zemegule sme vyriešili všetky velké problémy len s pomocou plynu za 5 minúť :-D A svet je hned krajší :-D

Díky všem zúčastněným. Zejména všem těm, kteří jakoukoliv vlastní invencí pomohli nám pořadatelům. Akce se, aspoň podle mně, docela povedla. Perfektní přednášky, super jídlo, komata, tyčky, malá rvačka :-).
Jinak, někteří ze seznamu vypadli jak už tak bývá. Což pořádajícím připravilo menší stres už v pátek (počítali jsme s ním až na neděli). Ale jako vždy se to ňáááák vyřešilo.
Takže se snad sejdem i příští rok, pokud budete mít zájem...

Ahoj, dík organizátorům - jídlo (grilovaná zelenina byl skvělý tah, guláš výtečný), pivo (za mě byl teda Sumeček luxusní a prskejte si jak chcete), support (sehnat člověka, co nás bude obstarávat byl geniální nápad), prostory (party stan, koupačka, sprchy). Jako za mě paráda a díky.

Pouze vzkaz pro účastníky: Byla bych Vám vděčná, kdybyste si nehráli na ožralý kretény a necpali do mého psa všechno, co Vás napadne (pivem "navlhčovat" jazyk a bůh ví co dalšího). Její metabolismis je takový ... křehký :-D ... a já jsem teď ten, kdo musí uklízet srač** po celým baráku :-/ .
Fotil někdo?