Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská (Python regius), chovatelé

Dobrý den, prosím Vás o radu, jelikož se všude píše o tom, že hady není příliš vhodné odebírat z burz plazů, nebo od "faremních chovatelů", tak jsem se chtěl zeptat zda by mi někdo nedoporučil nějaké odvědčené chovatele nebo jejich stránky u, kterých se dá spolehnout na domácí odchov, děkuji mnohokrát za odpověď

Vidíš to díky za upozornění, jsem z moravskoslezského kraje nedaleko Frýdku-Místku, ale to snad takový problém nebude. Koncem července, to se hodí :-)

michal3dmilata@gmail.com toť můj mail, snad mi tam nikdo nebude posílat něco jiného ]:)