Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s zářivkami Arcadia D3 Forest Reptile Lamp 6.0 UVB T5 ,myslím jestli jsou kvalitní a jestli nevíte jaký mají dosah UVB.A ještě jaké doporučujete bodovky.
Moc děkuji za jakoukoli odpověď

Vlastní zkušenost s touto trubicí nemáme, ale dle parametrů, které se podařilo najít na internetu to odpovídá běžným hodnotám použitelných trubic. ;-)

T5 - 16mm S REFLEKTOREM !

Hloubka
10cms. 289uw / cm 2
20cms. 145uw / cm 2
30cms. 83uw / cm 2
40cms. 56uw / cm 2

jako vsechny trubice s uvb vydejem to bude bludicka.. urcite to bude chtit dosvitit jeste jinou trubici. mam trubice t8 arcadia euro range forest 5% uvb .. mel sem i trubici od raptoru a proste se svetlem to je bida.. a bodovku mas na mysli neco na dohrev?