Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik potravy pro

Hezký den, ráda bych se zeptala na četnost a kvantitu krmení u mé krajťule, v srpnu bude mít dva roky (NZ), krásně prospívá, včerejší svlek ukázkový, odhadem kolem 80 cm. Dnes jsem krmila, jenže jako minule i předminule (krmím cca 1x měsíčně), si vzala zase jen jednoho středního potkana a dost. O druhého prostě nemá zájem, i kdyby tam na hlavě tancoval.
Krmím málo? Kdyby ano, tak snad bude chtít víc. Četla jsem, že jsou vybíravé a dávají si pauzy, ta moje nic takového nepředvádí, jen málo žere.
Prosím o radu, zda to "málo" není jen můj subjektivní dojem.

a zkoušeli jste krmit častěji? jestli odmítne nebo jestli si jednoho vezme. Každopádně jestli si víc nevezme a nějak rapidně nehubne, přibírá pomalu, není tedy obézní a nemělo by jí to ublížit. Horší by bylo kdyby jedla jen jednu myš, ten potkan je aspoň větší..