Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prosim pomozte.... :-(

Zdravim vsechny! Prosim vas o pomoc.

Dnes jsem koupil hroznyse cca 180 cm,odhaduji ho kolem 5 kg, stari udajne 4-5 let.
Prodavajici me rekl ze k tomu dava veskere prislusenstvi vcetne teraria.
Dovezl jsem vse domu vcetne nejakych kyblu udajne s prislusenstvim . Doma me zastihl sok ,jistil jsem ze nema vuvec lampu s zarovkou,jen topny kamen. Po zapojeni topneho kamene samozrejme nefungoval a zustal studeny jak led.

Ja jsem ho koupil za posledni penize z duchodu a nezbylo me uz nic (bylo mi receno ze vse co musi mit tak ma,byl udajne i dnes nakrmen a ze mesic vydrzi do dalsich vydaju ) dalsi duchod ale budu brat bohuzel az za mesic.
A nejakou zarovku s lampou a topny kamen budu moci koupit nejdrive 20.7.2014.

Poradte prosim vydrzi mesic bez tepla? Rozum mi rika ze pokud chudak neumre tak to bude pro nej tezky zahul a ze urcite onemocni.
Buh vi jak dlouho uz byl bez toho topneho kamene,kdyz je rozbity. Chudak!
Srdce me to rve ! Zatim nastesti kupodivu nevypada ani nejak nemocny nebo nejak zubozene.
Ale jsem zacatecnik takze se mohu mylit.

Nasel by se prosim nekdo kdo by mohl popripade zapujcit nebo prodat ci darovat neco stareho lampu s zarovkou a kabelem a topny kamen nebo desku co mate nekdo navic.
Moc Vas o to prosim uz kvuli tomu zvireti.
Cestne me slovo chlapa ze o prvnim duchodu poctive vratim nebo zaplatim !

Byvaly panicek me do mailu napsal ze lampu nemel nikdy protoze ji ihned rozdrtil jak se natocil na kvetinac,takze ji tam uz nadaval jen ten topny kamen (co nefunguje)

Asi hodinu po prevozu slezl s korku na stene a projizdi momentalne akvarium.
Dal jsem mu do misky alespon teplejsi vlaznou vodu.

Pokud by se nasla dobra duse co by mu chtela neco poslat,tak prosim na dobirku,na tu postu snad jeste par drobnych najdu.

Mockrat Vam predem dekuji za jakoukoukoliv pomoc a za vasi solidaritu!

Až budete mít rozumný dotaz, založte nové téma. Od popisování toho, jak had leze z jedné strany terka do druhé, občas to vezme přes vodu, jednou je stočený, jindy zase natažený atd... Od toho poradna vážně není. Pokud světu potřebujete sdělovat. že zrovna dělá hadíček Pepíček bobeček, založte si blog, jak to dnes dělá každé děcko, které chce být rádoby důležité. Téma je již dávno vyřešené a pokračovat v něm nemá smysl.

Zamykám. (Uroboros)