Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit šváby? Uherské Hradiště a okolí

Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli se v UH a okolí dají někde koupit švábi? Zdá se mi, že cvrčci už jsou pro mojého agamáka nedostateční a navíc krmení malýma cvrčkama (které někdy chtě nechtě musím koupit, protože velcí nejsou) je nekonečné.

Díky

Jen co se mi nabije foťák tak hodím nějaké fotky. zítra bych dofotil jiný.

EDIT: V kýblu od primalexu - Cinerie cca 5cm od kraje pruh vazelíny a větraní z jemnýho pletiva místoho hrabanky atd. zbytky lignoceli s nadrcenými granulemi chované na proložkách teď je mám v boxu na další fotce možná dnes nebo zítra.

V malém kybliku B.crannifer troška hrabanky a proložky se suchým listím.

V boxu oblepeným páskou B.dubia na proložkách jako podklad směs pšenice granulí atd.

Malá krabička S.tartara mála skupinka ze zverimexu.

Mám to u postele a nic necítím jen slyším jak všude rejdijou
Ps: staré fotky.