Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit šváby? Uherské Hradiště a okolí

Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli se v UH a okolí dají někde koupit švábi? Zdá se mi, že cvrčci už jsou pro mojého agamáka nedostateční a navíc krmení malýma cvrčkama (které někdy chtě nechtě musím koupit, protože velcí nejsou) je nekonečné.

Díky

A já zase nemůžu sehnat cvrčky :D Jinak mám šváby v neprůhledném větším boxu s propíchaným víkem. Uvnitř plata po vejcích.. Mají rádi pokojovou teplotu, mám je vedle terárka a krásně se mi množí :) A dávám svým skoro ročním agulám větší dubie (ne uplně ty největší).

Jen co se mi nabije foťák tak hodím nějaké fotky. zítra bych dofotil jiný.

EDIT: V kýblu od primalexu - Cinerie cca 5cm od kraje pruh vazelíny a větraní z jemnýho pletiva místoho hrabanky atd. zbytky lignoceli s nadrcenými granulemi chované na proložkách teď je mám v boxu na další fotce možná dnes nebo zítra.

V malém kybliku B.crannifer troška hrabanky a proložky se suchým listím.

V boxu oblepeným páskou B.dubia na proložkách jako podklad směs pšenice granulí atd.

Malá krabička S.tartara mála skupinka ze zverimexu.

Mám to u postele a nic necítím jen slyším jak všude rejdijou
Ps: staré fotky.