Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trávení

Dobry den,
Chtel bych se zeptat do jake miry je vyprazdnovani jeste v pohode a kdy uz to znaci nejaky problem
Za poslednich 10 dni se legos jen 2 vyprazdnil
Do techto dni to bylo 5-7x do tydne,stravu podavam porad stejnou

ona ta fotka asi zkresluje
na výhřevném místě je 40-42 C, a větev je od výbojky +- 20-25 cm,
právě proto jsem vedle té výbojky dal ještě ten Osram spot 60w, aby to teplo bylo na větší ploše
napadlo mě, že bych zkusil nechat žrádlo trošku víc vlhči než dávám, co ty na to?

Jeste me napadlo jestli to nemuze byt tim,ze od te doby co se malo vyprazdnuje,tak si vzdycky shodil misku se zradlem na spod teraria a dolu si nikdy nesl aby se nazral
Tak jestli to neni tim,ze nema co vyprazdnovat kdyz skoro nic nesezral
Tu misku se zradlem dostal vzdycky nez jsem jel na odpoledni,tak proto jsem ji nemohl doplnit
Tedka nez odjedu tak se ho snazim nakrmit aspon z ruky