Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Býložravý ještěr

Dobrý den, zajímalo by mě zda je nějaký ještěr či plaz pouze býložravec? Vím, že je to leguán ale potřeboval bych aby se mi vešel do terárka o 90v x 44š x 44d. Děkuji

tak ono třeba některé menší druhy černých leguánů rodu Ctenosaura by v dotyčných rozměrech šly. Sice nejsou výlučně býložravé, ale zase se u nich naopak při krmení nedá nasekat tolik chyb, jako u Iguan. Hmyz sice potřebují, ale uplně stačí jim občas koupit zofy nebo saranče, případně šneky a to se dá přežít.