Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Orchidej a rhacodactylus

Zdravím,
Nerad tu píšu každou chvíly ale napadla mě myšlenka že dám do terária orchidej. Nevím zda tu nějaké vlákno o tomto bylo ale nemůže být orchidej pro Rhacodactylus Cilliatus nějak jedovatá? Nerad bych zanedbat nějakou drobnost kterou bych později mohl litovat. Dále se chci zeptat na nějaké doporučení nějakých rostlin do tropického terária. Děkuji

Ve finále ani jedna. Bromélie potřebuje extrémní vlhkost což zas není ideální pro ciliáta. Ficus by docela šel, ale je to drobná kytka, ciliáti rádi lezou a očešou jí. Optimální kytky jsou pro ně takové, které zvládnou střední vlhkost a jsou dostatečně pevné na to, aby je ciliáti neočesali. Optimální sanseviera, rádi mezi listy i spí a ten scindaptus.