Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Provizor

Zdravím! Jsem teď na 14 dní na chatě a musel jsem udělat provizorní terarium je mi Ho líto ale víc pro něj udělat nemůžu .. vzal jsem starou vytrinku na skleničky 110 vysokou nahoře jsem yrezal otvor 13/24 dole na díky taky a dal tam síťku nahoru prisrouboval dvě starý objimky a do jedny dal vyhřevku 60W a nasrouboval starý skleněný krýt aby se nepopalil a do druhe EXO&TERRA Reptile UVB 100 .. naházel tam větve a dvě zelené aby bylo co rosit .. je mi ho lito při cestě byl docela ve stresu a teď se taky.nevytváří moc nadšeně tak jen co bych mohl vylepšit . DÍKY !

souhlas, já teda nevím, jak daleko má zadavatel chatu, ale jednou týdně na otočku zajet do místa trvalýho pobytu zkontrolovat a zaopatřit jemeňáka se mi jeví jako cesta nejsnadnější a nejvíc bez rizika. Patřím k těm, co udělali špatnou zkušenost se zaúkolováním jiných lidí, darmo mluvit. člověk by řek, že poskytne naprosto blbuvzdorný instrukce a že nechce zas tak moc, a ono :x: a ještě se diví jak je to možný. Takže pokud nejedeš na měsíc nebo na Mars, tak bych to tak udělala. Jinak, pokud je transport nutný, tak v neprůhledný nádobě,aby byl v klidu, a potom dát do skříně totálně plný olistěných větví,aby se vynervovaný chamík mohl schovat a neměl pocit, že ho někdo vidí. Na léto se dá udělat i pletivová klec, aby mohl být přes den na venkovním slunci (bacha na predátory), což mu udělá moc dobře a aspoň mu to vykompenzuje ty útrapy.