Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem papousek horsky - ocasni pera

Dobry den, poridila jsem si papouska horskeho, snazim se ho i ochocit, je pekne aktivni, nejvic rano a vecer. Papousek ma osm tydnu. Pri prvnim pokusu o prolet jsem udelala obrovskou chybu, lehce jsem ho chytla za ocas a vsechna ocasni pera mu vypadla , nejak jsem ani nezatahla a byla venku, jako by byla stara,krev netekla, konecky pericek ciste. Dorostou mu? Jak ho naucit na venek? Neni rucne dokrmeny, takze z nej neudelam domaciho mazla ale jsem presvedcena ze se ochocit da, aby mohl byt pod dozorem pusteny a neletal po mistnosti jako splaseny.Nejradsi bych si nafackovala za to co jsem nechtebe udelala. Diky moc za rady

Dobrý den,jak říkam je vytrhnout a vytrhnou.Nechci se hádat a přít.Jen jsem napsal co jsem v chovu papouška kouřového zažil já.Nic víc.Péra taky šla lehce,krev jen málo.Asi došlo k poškození lužka ,stalo se mi to jen jednou.Jinak vždy péra dorostla.