Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D stěna + vodopád (barva, lak, epoxy - ?)

Ahoj všichni,
vytvářím 3D stěnu a vodopád z polystyrenu. Už mám hotový tvar. Dále jsem chtěl natřít stěnu pár vrstvami lepidla na podlahy, poté obarvit akrylovými barvami a pak natřít EPOXY 110 BG S TVRDIDLEM P 11, které má atestaci na styk s pitnou vodou, potravinami,...
Narazil jsem na problém. Nelíbí se mi lesklý vzhled EPOXY. Napadlo mne, že bych to přestříkal matným lakem, ale nenašel jsem žádný s atestací na styk s pitnou vodou.

Proto bych se Vás chtěl zeptat na pár otázek:
1.) Jak moc se leskne Epoxy?
2.) Jaký matný lak má atestaci na styk s pitnou vodou?
3.) Nenapadá Vás jiné řešení?

já použil tedy epoxy 1200 a poprášil jsem to pískem, dostane to takový kamenný vzhled ,a pak jsem to přetřel ještě hodně řídkým aby se to jakoby vpilo do toho písku,ale raději to zkus na něčem jiným,jak to natřes tak to vypadá docela hrozně ale až to zaschne je to uplně jiný