Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostat TC-200 koupit?

Dobrý večer,

Chtěl jsem se zeptat zdali máte někdo zkusenost s tímto termostatem? ( Elite temp TC -200)

Odkaz na video zde: yqOmsVBDlA0

Mohu ho koupit od kamaráda za 600kč, tak jestli to mám vzít. Koupil ho za 1200kč a použil ho jednou do inkubátoru. Nebo koupit raději osvědčený atc-300 za 750 kč? Za každou radu předem děkuji a přeji hezký víkend

Pouzitelne bude nejpsis oboje, ATC300 mam roky a slouzi dobre. U toho druheho bych se hlavne zajimal co se stane pri vypadku napajeni - jestli si bude pamatovat nastaveni a po zapnuti pojede dal jako predtim. Hodne dulezite, mela by byt samozrejmost (jako treba u ATC300), ale radej si to overit.

PID regulace je uzitecna (pokud funguje jak ma) tim ze udrzi teplotu bez vetsich prekmitu, a nemusi se az tak "ladit" potrebny vykon vyhrevu na dany prostor. Ale hodne zalezi na tom jak je nastavena, tohle jsem v ruce nemel = nemuzu nijak posuzovat.