Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc- vlaštovka- slepená křídla

Ahoj, omlouvám se, vím, že to sem nepatří, ale vlítla nám vlaštovka do garáže a chytla se do mucholapky, ja ji našla venku, měla na sobě i nějaký kus igelitu, ten jsem odstranila, ale jde mi o to, jak z těch křídel dostat to lepidlo. Napadá vás něco šetrného kromě ředidla a benzínu?

Velice Vám všem děkuji. Měla slepená jak ocasní pera, tak na křídlech slepená pera k sobě, vyčistila jsem ji, pak ji ještě nechala chvilku v kleci a asi před hodinou odlétla. Předtím se jen plácala po zemi. Takže jsme to obě zvládli a vlaštovka bez potíží odletěla. Ještě jednou Vám všem moc děkuji