Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prapodivné myšlení králíka

Dobrej, chtěl bych se zeptat, zdali máte někdo podobné zkušenosti s takovýmto chováním králíka.
Hodně králíků zadržuje bobky a chcaní v kleci a uleví si pouze v záchodu tomu určeném. Je to celkem normální, avšak můj králík má jeden nepříjemný blok. Kdykoliv vyměním jeho wc (nové piliny) tak po dobu prvních 3 dnů, kdy je záchůdek čistý, se mu do něj prostě nechce a nechává bobky i s čuráním všude po zemi.. Když však bobky smetu a dám do záchoda, tak zhruba po třech dnech (360 bobků), následující dny do dalšího měnění se vyprázdnuje správně do záchodu... napadlo mě že v čistém nemá prostě to své prostředí, ale na zemi přeci také ne... zkusil jsem si i posprejovat místa kde čurá, ale vždy si vybere jiné.. mno tak má podobnou zkušenost? ..... Janoslav Polcárek

Já si myslím, že jediný, kdo tu má prapodivné myšlení, jste vy ;-) Je to prostě králík, který moc inteligence nepobral. Náš králík, kterého jsme měli, nějaký záchůdek naprosto ignoroval. Tady jsem našla článek o tom, "jak naučít králíka na záchod", pages.asp ale myslim si, že to prostě moc prožíváte... (pokud si tu jen neděláte legraci...) Celý váš přístup mi přijde trošku ujetý...bez urážky (že počítáte bobky a sprejujete si místa, kam chodí králík močit apod).

Byl jednou (asi tak před 30 lety) jeden...
Soused měl králíky navolno v baráku. A někdy i pod. "Prosím půjčte mi baterku. Já mám doma klálíka, von se mi tam podhrabal a musím pro něj vlízt."
V noci k němu pootevřeným oknem vlezli 2 zloději. Ležel v posteli a strachem ani nedutal.
"Fuj tady je smrad !!" A zloději utekli:-D.