Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhadnete cenu agamy?

Ahoj. Mám trochu netradiční prosbu - utekla mi agama (10 měsíců), odchytla jí paní ze zveráku a nějakej .... si tam došel, že je jeho. Ohlásila jsem to policii a oni chtějí vědět, jakou měla asi cenu. Můžete mi to prosím odhadnout? Děkuji moc
[nahraj-obrazek.cz]

Hele jen tak ze zvědavosti (neber to jako rejpání, fakt mě to zajímá) - jak víš, že to zvíře, pro který si ten člověk přišel do zveráku, byla ta tvoje agama a nějaká jiná, která zrovna taky zdrhla?...

Jak se jí podařilo pláchnout, to by mě taky zajímalo..