Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samička chameleona má problémy-poradit veterináře

Dobrý den, potřebovala bych rychle pomoct, nevíte o nějakém zvěrolékaři v okolí Teplic který se zaměřuje nebo je schopný se posrarat o chameleona? Naše samička asi umírá. Má křeče. Jednou je v pohodě a za chvíli má otevřenou tlamičku a nehýbe se a je uplně ztuhlá. Nevíte co tby to mohlo být? mam ji cca půl roku a ještě nevyvrhla snůžku. Předem děkuji....

Pokud máš pocit, že to zvíře umírá, tak už mu žádnej vet asi nepomůže, u ještěrů je to o něco komplikovanější než třeba u savců..

Nemůžeš ty křeče nějak nafotit nebo natočit? Jak často to dělá? Nehci to zlehčovat, ale oni se chameleoni obecně moc nehejbou a tlamu občas otvíraj, např. když jim je vedro. A tu ztuhlost myslíš jak? SAhala jsi na ní?