Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samička chameleona má problémy-poradit veterináře

Dobrý den, potřebovala bych rychle pomoct, nevíte o nějakém zvěrolékaři v okolí Teplic který se zaměřuje nebo je schopný se posrarat o chameleona? Naše samička asi umírá. Má křeče. Jednou je v pohodě a za chvíli má otevřenou tlamičku a nehýbe se a je uplně ztuhlá. Nevíte co tby to mohlo být? mam ji cca půl roku a ještě nevyvrhla snůžku. Předem děkuji....

Veta v TP neznám.
Na radu co jí může být máme málo informací.
Chtělo by to popsat podmínky chovu podrobněji, přidat fotku zvířete a terária.
Obecně se dá říct, že životnost chameleona v nevhodných podmínkách je tak nějak toho půl roku. Čímž ale netvrdím, že ho chováte ve špatných podmínkách Vy.

Pokud máš pocit, že to zvíře umírá, tak už mu žádnej vet asi nepomůže, u ještěrů je to o něco komplikovanější než třeba u savců..

Nemůžeš ty křeče nějak nafotit nebo natočit? Jak často to dělá? Nehci to zlehčovat, ale oni se chameleoni obecně moc nehejbou a tlamu občas otvíraj, např. když jim je vedro. A tu ztuhlost myslíš jak? SAhala jsi na ní?