Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvědavost a doporučení

Ahoj
Už dlouho jsem přemýšlel o tom co se dá dát do terária ExoTerra nano http://www.zverimex-rybarske-potreby.com/terarium- exo-terra-nano-20-x-20-x-20-cm_id-24656.html toto terarium mi přijde velmi malé ale přesto mě fascinuje jaká je o něj žádanost. A když už jsem píšu, moje sestra 10 let si chce pořídit vlastní ještěrku, navrhoval jsem klasickou Agamu Vousatou ale tu nechce a když ji doporučim nějaké Gekony tak se jí tam nelíbí ocas. Proto vás žádám o typ ještěra který je snadný a nenáročný na chov. Děkuji

Pokud by se smířila s tím, že nebude mít zvířátko na šahání, ale jen na koukání, tak dobrá volba by byli takydromové. Úžasně akční ještěrky s denní aktivitou. Nebo třeba nějaké felzumy. Krásní na koukání a taky denní. Ty ale nechovám tak nevím jestli není nějaké úskalí v chovu.