Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem andulka-neúspěšný odchov

Dobrý den
Mam dva pary andulek ve voliere s budkami je tam s nimi i papoušek zpěvavý a ony nechcou zahnizdit dostavaji proso klasy prosa a meloun jablko travu neustaly prisun vody co je asi spatne a na 100% je to samec a samicka :))

Dobrý den,přidejte ještě jednoho samečka.Kluci se budou předhánět.Pozor budky stejně velké ,podobné.Pozor ženská závist,muže dojít k poničení vajíček i andulčat.Přidat vaječnou míchanici.