Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Želva venku?!?

Dobrý den.
Na chatě jsem udělal pro mé dvě želvy malý výběh:CCA d40cm v(vody)10cm d40cm.Kolem mají pevninu s trávou.
Je zabezpečený dřevem zapuštěným do země a pletivem nahoře. želvy jsou malé tak 6cm.
Můžou být v tomto počasí venku? Mám jim tam dát nějakou větší zavařovací láhev která by nahradila skleník???
Nebo je raději mám nechat doma:D Předem děkuji.

Je to subspecie Trachemys scripta. Z dotazu nevyplývá, jestli už želvy v nádrži jsou, nebo jestli je tam teprve chcete umístit, ale jinak tyto želvy mohou být venku při těchto teplotách, ale musí být na to aklimatizovány, nemůžete je z ničeho nic dát z vyhřátého akvária ven, kde je o dost méně, musíte si počkat na teplé dny. Takže pokud už je tam máte, tak je tam nechte.