Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenáročný ještěr nebo had pro mladší sestru

Ahoj už jsem to zde jednou dával ale odpověděl mi pouze jeden člověk. Mám mladší sestru(10 let), chce si pořídit ještěra nebo hada. Už se dlouho rozhoduje, já jsem jí doporučil Agamu Vousatou ale moc se jí nelíbí. Proto se vás ptám na doporučení nějakého nenáročného "plazáka" který je snadný na chov. V bytě máme málo místa takže bych uvítal nějaké zvíře co nepotřebuje velké terárium. Já vím že mám plno podmínek ale snad něco vymislíte ;)
Předem moc děkuji za odpovědi
PS: ještě jsem si vzpomněl že terárium by bylo lepší na výšku.

Je možné dát více druhů Lygodactylu dohromady?

S tímhle Ti neporadím. Nemám s tím žádné zkušenosti. Snad se tu objeví někdo kdo je chová a odpoví. Zkus se obrátit třeba na boguschaka, Martina1 nebo Jaonu. To jsou lidi tady z TP co mají lygodactyly a nebo male felsumy. Určo jich je tu víc, jen na tyhle jsem si zrovna vzpoměl.