Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lygodactylus williamsi - potrava

Ahoj,
V minulém příspěvku co jsem sem dal, sem se rozhodl pro Lygodactylus Williamsi. Mám 3 dotazy k této "potvůrce"
1. Je možné krmit ovocnýma kašičkama a dávat hmyz jen občas?
2. Je možné chovat je ve větší skupině?
3. Je možné chovat 1.2 nebo 1.3 v teráriu 45x45x60cm? DxHxV

Děkuji za všechny odpovědí.
Změna předmětu, původně: Lygodactylus Williamsi - Potrava (Aurifer)

Děkuji za odpovědi
Jelikož jsem začátečník tak jsem se rozhodl chovat tyto malé ještěrky, bude to takový můstek od kterého se odrazím. Když mě bude chov bavit, nepřestane mě to bavit a podaří se mi nějaká ta snůška budu spokojený a začnu se teraristice věnovat lépe. Mám plno plánů a nápadů :) tak snad to všechno vyjde. S tou potravou jsem to víceméně čekal, doufám že se v terárium nesežerou navzájem. Napadlo mě zařídit solární panely na střechu a svítit terárium pomocí solárního panelu ale to se uvidí časem

Přesto bych ale uvítal ještě pár rad a ověřených nápadů jak je chovat

1. lepší je krmit hmyzem a kašičkama max jednou do týdne
2. je to možné v adekvátně velkém teráriu
3. rozmnožovat se bude jen jeden pár, zbylé samice budou stresovány dominantní samicí, nebudou se rozmnožovat a mohou být i fyzicky napadány