Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1.planna snuska u chama jemen.

Nase první planna snuzka byla 60 vajec .v sobutu od 12 do vecera kladna , v nedeli hned dala crvcky ,takze ma cenu ji ještě jednou davat na na kladiste kvůli 2 snuzce , 60 vajec je prumer takze pro jistotu je lepsi zkusit jestli uz vsecko vyprdla ??? diky za info
[mod]Změna předmětu, původně: 1.planna snuzka u chama jemen. (cejna)[/mod]

Tak tak. Navíc jestli tim kladištěm myslíš nějakej "externí" kýbl, tak tim, že jí na to posadíš, ji stejně hrabat nedonutíš. Pooruj, jestli neleze na zem a nesnaží se hrabat, ale jestli ne, tak neplaš, přiměření jí ros a dej jí najíst.
A do budoucna jí pořiď manžela;)