Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vajicka

dobrý den mám párek užovek dneska mi poprvé snesla 6 vajec krásné oválné a bile .snesla je pos kamenem a je u nich mám vajíčka odendat.líheň nemám.a múzu tam nechat samce je klidnej a vajíček si nevšímá děkuji za odpověď.

tak jsem vajíčka vyndal drobet byli propadla líheň sem udelal podle jednoho pana.mali akvarko vodu a topný tělísko na kameni misku s vertikulem a zaklopeny polystyrenem ale vajíčka jsou měka vlhkost 80% a teplota 30