Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem křeček a želva

Dobrý den,
máme na návštěvě skinny křečka a vlastníme želvu zelenavou, která má výběh na zahradě, kde tráví teplé dny, jinak je v terárku. Můžu je dát společně do výběhu?
Děkuji za odpověď Slamicka

ne, nemůžeš. A hned z mnoha důvodů -křeček rozhodně nebude odvázaný z nějakého výběhu na zahradě, odkud pravděpodobně bude chtít pláchnout a někde se ukrýt. Navíc želvu může okousat.

Mimochodem, není ten skinny křeček náhodou skinny morče?!