Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá Prosím o radu

Dobrý den,už si nevím rady tak to zkouším tady.Je to rok a pul stará samička agamy.Koupila jsem ji když jí byly tři měsíce vše bylo v pořádku do doby než jsme se odstěhovali do nového bytu v prosinci 2013.V polovině ledna to vše začalo.Schovala se v terárium kde nebylo na ní pořádně vidět a tam byla opravdu až do června pak začala vylézat jíst potravu na váze neubyla ale..pořád zalézá.Ráno kolem osmé vyleze nažere se udělá potřebu a hned se schová a jde spát asi tak třikrát byla akčnější že zalezla až kolem šesté večer a někdy nevyleze vůbec nevím co s ní je.Nejsem v chovu plazu začátečník ale tady s tím si nevím opravdu rady.Teráriem 120x50x50 a okolo něj by to neměla být příčina podmínky má jak má mít má ho skoro od začátku a nikdy nebyl problém tak se chci zeptat Vás zda někdo nevíte čím by to mohlo byt děkuji za odpovědi

a nemůže v tom bytě být něco, co jí vadí? Vousatky jsou sice salámisti, ale stát se to může...pokud jsou podmínky OK, tak bych se podívala na tu část bytu, na kterou agama vidí z terárka a popřemýšlela, jestli jí tam nemůže něco vadit. na čem stojí to terárko?

teplota pod žárovkou mezi 45c a ž 50c teplota okolí je mezi 25 až 35c foto mi nejde přiložit jsem tu nová a moc se v tom nevyznám,tak prosím o radu jak vložit foto.Terárium jinak stojí na komodě opravdu nevím co jí muže vadit a moc mě to trápí už to trvá dlouho děkuji za ochotu a vaše odpovědi

Protoze kdyz bude dlouho v spatne osvetlenem prostoru, tak nakonec si rekne ze asi fakt bude nejake zimni obdobi a zaleze - to ze je zrovna leto neni dulezite. Verim ze kdyz zlepsite to osvetleni, tak bude vse OK. Jinak i nam jedna potvora nekdy i na par dni zaleze nekam pod koren - ale staci prijit s bednou od svabu a uz ceka u skla. :-)