Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ctenosaura similis - informace

Dobrý večer,
Rád bych se zeptal jak je to s chovem tohoto Leguána.
1. Jaká je v ČR dostupnost je tu někdo kdo chová?
2. Rád bych se dozvěděl cenu za mládě
3. Postačí velikost terária 150x80x150 (ŠxHxV) ? Četl jsem že tato velikost postačí pro pár
4. Děkuji za odpovědi :) zatím mi tyto informace budou stačit, podle toho se uvidí jestli se dám do chovu těchto Legů
[mod]Změna předmětu, původně: Ctenosaura Similis (Leguán Černý) informace (cejna)[/mod]

similisky jsou stromové/skalní, takže výška 60cm je blbost...stejně jako u I.iguana má být největší rozměr právě ta výška. Ale 150x80x150 je ok..

Co se týče dostupnosti, tak sehnat se dají, ale většinou mláďata z importů když je někdo doveze. Moji jsou na množení zatím mladí, ale odchovávám podobný druh C.palearis, mláďata se budou líhnout cca začátkem září, kdybys chtěl. Jsou o něco menší, ale zase jsou krotší.