Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERA České Budějovice 24.8.2014

Příští neděli 24. 8. 2014 proběhne další TERA České Budějovice. Jako obvykle ve Spolkovém a kulturním domě Slavie od 9:00 do 12:00 (7:30 - 13:00 pro vystavující). Nezarezervovaných stolů je již minimum, ale hlaste se dál, co se týče prostoru máme v sále ještě velké rezervy, takže po domluvě můžeme stoly přidat.
Těšíme se na Vás!
[http://tera.poradna.net/file/view/19426-joey-mm-jp g]

Slabší to bylo nejen kvůli absenci pana Večeřy, celkově nedorazilo osm nahlášených vystavovatelů, což se už celkem projeví. Zřejmě se ještě dost lidí dovolenkovalo. S pardálisy jezdí pan Klečatský, ale ten také i přes rezervaci chyběl. Říjen už by ale měl být v normálních kolejích.

Já si myslím, že i přes menší účast stále úspěšně válcujeme třeba plzeňské Peklo, prostě ČB už je větší burza, jen tak dál...:-)
A osobně spokojenost a obvyklý scénář - nic jsem nekoupil, ale opět překvapivě domluvil něco co jsem nečekal. Takže za chvíli vyjíždím pro další malou "radost", těšte se na fotky...:-) Tohle se mi stává jenom v "Budějcích", nevím jak je to možný...::)