Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se: Nejlepší/nejzajímavější foto vašich plazů..

Dobrý večer snad nejsem drzá a dovolím si založit vlákno. Bohužel zatím nic nechám co se platů týče, tak se omlouvám že sem nevložím žádnou fotku. Sem vkládejte své nejzajímavější/nejzvláštnější či vaše nejlepší foto plazů a obojživelníků :) tak do toho. Sype to sem :)
Změna předmětu, původně: Pochlubte se - nejlepší/nejzajímavější foto vašich plazů (Radar14)

Tak ja zacnu, no. Teda ne foto nejakeho naseho plaza, ale moje wildlife foto ktereho si cenim, neb "wildife" proste neumim. :-)

[p08-07.jpg]

Cyclura ricordi, foceno na ostrove Carbitos, Valle de Neiba. Dominikanska rep., tesne u hranic s Haiti.

- a jeste prihodim gekona zedniho - Tarentola mauritanica, Tabarka loni:

[tabarka-09-2013-52.jpg]

Tak, laťka byla nastavena velmi nizko, takrka pri zemi - takže směle přidávejte ;-)

Smím se zeptat jestli je toto o nich pravda: "V zajetí je možné krmit komerční instantní kaší s vyváženým obsahem živin (např. Repashy super food), cvrčky lze pak úplně vynechat nebo je podávat jen např. jednou týdně pro zpestření." Opravdu se dají krmit pouze tímto? Už déle mě to zajímá, ale nechtěla jsem kvůli tomu zakládat nové vlákno.
Děkuji

na 4 fotce je tmave jednobarevne mlade - nejak se nam jedno takhle vyvedlo, o dost tmavsi nez vsechny ostatni, "cokoladovy" odstin s nadechem do cervena. S rustem spis jeste vic tmavlo. Aneb jedna z ukazek ze u ciliatu je to co kus to original - od stejneho paru mame celkem velky rozptyl a predem nevime co se vyklube. :-)

Teda - plati ze cca. 50:50 jsou bud jednobarevne nebo fire/harlekyni - samecek je jednobarevny, samicka fire/harlekyn. Ale jak se ktere vybarvi, v tom jsou velke rozdily.