Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská-slinění,nežere

Dobrý den,
Prosím o radu.Před měsícem jsem si pořídila krajtu královskou, teď je stará 4 měsíce a od té doby co jí mám nežrala, ani nevypadá že by měla hlad, ale chovatel říkal že ji krmil každý týden dospělou myší.Zkoušela jsem jí dávat dospělou myš i holátka a nechtěla nic.A taky často otevírá tlamu a přijde mi že nadměrně sliní.. Dneska třeba měla u tlamy bublinu ze sliny, je to normální?
Děkuji za jakoukoliv radu :)

Ak sa mozem opytat, kde bola kupovana? Podla tohoto to vypada na vnutorne parazity co u odchovov byva velmi zriedkave. Slinenie sa casto dostavuje pri respiracnych problemoch ako dosledok podchladenia (viem o tom bohuzial svoje) alebo nedostatocneho vetrania. Ako veterinar zistil ze ma parazity?

Veterinář bohužel nic nezjistil, pak jsem jela do prodejny s teraristikou protože mi veterinář řekl ať koupím lampu a ta paní se na něj jenom podívala a řekla co mu nejspíš bylo, že to její hadi měli taky. Už přesně nevím jak to nazvala ale prý nějací paraziti a něco z dýcháním, takže vlastně umřel na udušení :( a právě říkala že to vypadá že si to přivezl už od chovatele z Veselí.