Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarianaprani.cz - firma Teraria s.r.o.

Dobrý den - ahoj,
rád bych se zeptal, zda má někdo s výše zmiňovanou firmou zkušenosti (terarianaprani.cz).. Rád bych si nechal udělat nový terárko pro vousatku a líbí se mi styl, kterým jsou terária dělaná. Ale samozřejmě upřednostňuji kvalitu před vzhledem. Majitel je ochotný, na dotazy reaguje rychle, ale to je tak jediné co jsem vysledoval. Nikde jsem nenašel recenzi ani nic podobného. Takže pokud máte zkušenost, hoďte mi pls comment.. Popřípadě mi písněte, kdo vám dělal terárko a jak jste spokojení.

Díky :-)

S touto firmou zkušenosti nemám, ale terárka vypadají pěkně. Jen mi příjdou předražená. Máš přesný rozměry, který tomu terárku věnuješ? Nejlepší je podle mě zajít na nějakou teraburzu (tam bývá terárek hafo, třeba živá exotika) a podívat se tam k různým prodejcům. U kterého tě terárka zaujmou nejlépe, tak tam si ho obědnáš. Já mám z burzy terárko na zakázku (120x50x60cm) za necelé dva tisíce a vypadá úžasně a to s pozadím, veškerým vybavením a dekoracemi. Jen doufám, že se to tu nezvrhne zase v nějaký konkurenční boj mezi prodejci jako téměř ve všech takovýchto vláknech:-D.

Od teraechis mám téměř všechna svá terárka a také mohu jen doporučit:-). Umí krasně napodobit biotop, který zvířata potřebují. Pozadí dělá fakt krásný. Zhotoví snad každý tvůj požadavek. Myslím že za ty ceny dělá bezkonkurenční terárka. A poštní terárko tě vǎžně u něj na moc peněz nevíde.:-)

Ahoj, s firmou akteraria zkušenost nemám, celkem by mě od nich odradily prezentační fotky, kde např. sedí chamík v téměř holém terárku se zadelí namočenou v misce s vodou... ale to je jen můj dojem. Od teraechis mám dělané jedno terárko a naprostá spokojenost. Navíc T.Mazuch se vyzná, takže dokáže i poradit.