Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pro genetiky - děkuji.

Dobrý den.
Při čištění terárek a následným přesouváním zvířat jsem zapomněl samici anery dohromady se samcem Hog Island Boa a ti dva si to tento ....... spářili :-)
Můžete mi prosím říct co z toho lze případně čekat pokud bude potomstvo ?
Děkuji vám, já té genetice moc nehovím...
V.V.

polovina mladat bude podobna na Hoga (Hog island cross) a polovina bude vypadat normal po matce...
vsechna mladata budou hetero na Anery... jelikoz Hog je hypo forma, mladata podobna na Hoga budou neco jako DH Ghost...
z pareni mladat pak vzniknou Anery, Ghost (nevim jestli to nazvat primo Ghost, ale bude to vypadat hodne podobne) a 66% hetero Anery...
potom je jeste dulezite vedet, jestli mas Anery type 1 nebo 2 k vuli kompatibilite pri dalsim krizeni...

krizenim hoga a salmona vznika sunset...
ale ne kazdy hog x salmon vyprodokuje sunset, dost zalezi na kvalite rodicu...
bud je had 100% hetero nebo neni vubec... 66% udava pouze sanci...
pokud bude hetero anery, polovina mladat bude hetero anery a vsechna mladata se budou oznacovat jako 50% hetero anery...